Kalėdinis team building No.2

Sveiki visi,

kaip visiems žinoma šventės nebe už kalnų ir jau reiktų pasipuošti šventinėmis nuotaikomis ir džiaugsmingai užpildyti dar vieną anketą.

 

Ar dalyvausite Team building'e gruodžio 12 d. (ketvirtadienį)? (Jei nedalyvausite, nepildykite kito klausimo)

Kuri veikla jums labiau patiktų?

Ar dalyvausite protmūšyje gruodžio 19 d. (ketvirtadienį)?

Ar dalyvausite darbo pabaigoje prieš šventiniam pasisedėjime su vaišėmis gruodžio 20 d. (penktadienį)?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą