Kaip minimas ar visai neminimas ugdytinio gimtadienis?

Labas vakaras, anketai užpildyti reikės apie 1 min. Jūsų laiko. Esu dar neilgai dirbanti auklėtoja ir prašau anonimiškai pasidalinti savo nuomone. Jūsų požiūris ir patirtis bei argumentai bus naudingi ne tik man, bet ir kitoms kolegėms. Anketos rezultatai bus vieši. Iš anksto dėkoju.

Pic
Prašau auklėtojų trumpai išsakyti savo nuomonę arba pasidalinti patirtimi, kodėl grupėje paminite ugdytinių gimtadienius arba kodėl to nedarote?
Vaiką sveikiname todėl, kad taip mes jį pagerbiame, sveikinam su vaikų pieštais atvirukais, balionais. Švenčiame be vaišių.
paminime visus gimtadienius, nes šventės suteikia vaikams džiaugsmo. taip pat, to nori tėvai
vaikui tai svarbi svente
mokosi vaikai kaip draugui padaryti staigmena , kuo daugiau geru emociju
Vaiko ugdymas vyksta nenutrūkstamai visą dieną darželyje. Švenčiant gimtadienius vaikas ugdosi, tai vaikams smagi ir įdomi veikla, kiekvienas vaikas vienaip ar kitaip įsitrauks į gimtadienio šventę, o jei dar auklėtoja originali, tai tik pliusai.
vaikams patinka svest gimtadienius darzeli.
Tiesiog vaikui smagu
Vaikystė. Ar sunku paminėti gimtadienį? Aš visada už?
manau gimtadienius reikia švesti namie, tiesiog dėl atnešamo maisto gali kilti daug problemų. Dabar vaikai yra elergiški ir tortų saldumynų darželį negalimą.
Kiekvienam dėmesys yra malonus. Juk smagu sulaukti sveikinimų gimtdienio proga ir liūdna, kai nepasveikina. Vaikui malonus dėmesys
Prašo tėvai
švenčiame ne visų vaikų gimtadienius, tik tų kurie nori, kiti tam neturi galimybių. Todėl manau, kad tai šeimos šventė.
Man atrodo,kad vaikui labai svarbu, nors ir simboliškai, švęsti savo gimtadienį su draugais.Nebūtina vaišintis. Mums užtenka pašokti bendrą šokį, ,pažaisti žaidimą, kurio pageidauja gimtadienį švenčiantis vaikas, o kaip smagu kai jį kiloja grupės draugai.Tą dieną iš draugų piešinių kuriame knygelę ir dovanojame jam kartu su tiek balionų kiek jam sukanka metų.Nemanau, kad tą dieną svarbiau
Paminime ,kurių vaikų nori tėvai,kurių nenori,neminime.
Čia renkasi grupės tėvai bendru sutarimu, todėl yra sprendžiam.
Vakams labai smagu atsvest savo gimtadieni tarp draugu ir tam nebutinos dideles islaidos, svarbu ta d isskirt is visu eiliniu dienu
Visada švenčiame vaikų gimtadienius :)
Tai viena iš grupės tradicijų, kurią integruojame į savaitės veiklas, be to penktadieniais pas mus būtent tam ir skirti - šventėms, gimtadieniams arba išvykoms.
Minime kiekvieno vaiko gimtadienį, bet vaišių iš tėvų atsisakę jau labai seniai ir tuo esme patenkinti.Būdavo vieni tėvai neša vaišių be proto, o kitu neturi iš ko, tai manau teisingai pasielgiau uždrausdama nešti į grupę bet kokias vaišes.
Neminime,nes taip sutarėme su tėvais,kad nebūtų papildomų rūpesčių nei auklėtojai, nei tėvams.
darome, nes taip pakeliama vaiko saviverte, vaikams paivairinama kasdienine veikla
Sutinku su tuo, kad vaikui parodomas tam tikras dėmesys, pakeliama jo savivertė, bet manau kad tai šeimos šventė, o tie gimtadieniai tikrai atima laiką nuo planuojamų veiklų. Paskutiniu metu pastebėjom, ka d tėvai net naudojasi tuo: gimtadienį atšvenčia auklėtoja su grupe ir daugiau nieko su vaiku nebeveikia ta proga. Todėl šiais mokslo metais tėvams per patį pirmą susirinkimą
Aš juos svenčiu, man tai problemų nesudaro. o dėl išlaidų? tai priklauso nuo žmogaus širdies - aš sveikinu simboliškai ir problemų nesudarau. Tėvams paaiškinau, šį mano supratimą ir jie tam pritaria.
Nes vaikams tai svarbu ir jie to labai laukia.
Nėra taip, kad yra BŪTINA minėti vaikų gimtadienius, bet jeigu tėveliai tą dieną atneša vaišių, vaišinamės, švenčiame gimtadienį. Jeigu vaišių nebūna,tuomet švenčiame savaip, paprastai, be vaišių. Darome karūna, atvirukus, kilnojame su kėdute, dainuojame dainą, bandome sugalvoti sveikinimo žodžius, palinkėjimus. Daugeliui vaikų patinka šitoks dėmesys. Galų gale, juk norime, kad vaikai būtų laimingi, tai stengiamės juos tokiais ir daryti! ;)
Vaikams - didžiulis, laukiamas įvykis. Galimybė plėtoti visas kompetencijas "su noru" - kiek reikia išmonės sugalvoti sveikinimą, drąsos jį pasakyti, meninių gebėjimų nupiešti/aplikuoti atviruką, padainuoti gimtadienio dainelę ir t.t. Auklėtojai - proga atitrūkti nuo kasdieninės įprastos veiklos ir pasijusti vaiku.
Reikia paminėti, nes vaikams tai svarbu.
Švenčiame, nes tai svarbi vaikui diena. Nes mūsų darbe svarbiausias yra vaikas.
tik UŽ
Kartais tėvai atneša vaišes net nepaklausė ir ne suderinę su auklėtojomis. Man tai trukdymai. Nematau juos viešai švęsti prasmės dėl kelių dalykų- bereikalingų išlaidų tėvams,papildoma apkrova auklėtojoms, abejotina nauda dėl savivertės ir pagarbos vaikui. Be to, jei jau rodo.e pagarbą, tai reikia ir tinkamai pasiruošti šventei, o ne viską metus eiti švęsti.niekada nesidžiaugia šventimu, nes spontaniškas šventimas nieko įdomaus ir naudingo
to pageidavo tėveliai
Nes vaikas jaučiasi svarbus,pastebėtas,švęsdami diegiame kultūrines,socialines ir
Svarbu vaikui
Vaikui gimtadienis nepaprastai svarbi diena, irvtainpuiki proga gauti individualaus demesio
vaikams tai patinka
to labai nori teveliai :)
Gimtadienis turi būti švenčiamas artimų, mielų žmonių rate; ne visi tėvai išgali (ar nenori) atnešti vaišių (būna, kad tą dieną net neatveda vaiko į darželį)
Darome tai
Mes minim vaiko gimtadiienius,bet jokiu vaisiu. Uzdedama karuna,daromos atvirutes,zaidimai sokiai.
Nebūtina tėveliams ruošti vaikams vaišes. Grupės draugai savo paruoštu sveikinimu, pasakytų linkėjimu, parodo pagarbą, meilę draugui. Dėl suplanuotos veiklos nieko nesugaištama. Jau galima iš anksto rasti vietos ir laiko šiam maloniam ritualui, nes tu jau žinau savo ugdytinių gimtadienius ir veiklas suderini:)
Gimtadienis vaikystėje tikrai svarbi šventė, o darželyje, bent minimaliai, ją reikia paminėti. Nes, kaip bebūtų gaila, yra tokių vaikų, kurie tik grupėje būna pasveikinami :(
Visada švęsdavome vaikų gimtadienius. Vaikai labai aiškiai žino, kiek jiems metų, tad virsmas į vyresnį labai svarbus. Taip pat - bent kartą metuose kiekvienam žmogui tikrai verta pabūti svarbiausiojo, reikalingiausiojo ir pan
Minime, nes tai naudinga veikla vaikams.
Labai paviršutiniška anketa. Nėra pedagoginio pagrindino.
Bendru sutarimu tarp tėvelių ir auklėtojų.
gimtadienius darome be jokiu vaisiu, teveliai nenesa nieko.
žvakutės, sveikinimai pusryčių metu ir viskas
Kodelgi nepadarius dar vienos sventes su draugais
Vaikai džiaugiasi dėmesiu,mokosi sveikinti,priimti sveikinimus,kuriamos kitokios gimtadieniu šventimo tradicijos
Vaikams suteikia dziugiu emociju, mokosi kulturingo elgesio prie stalo, tai isskirtine diena grupes vaikams ir jubiliatui, paivairina vaiku diena ir siaip smagu ta diena sventine mokosi gerbti drauga pasakyti palinkejima daineles dainuoja atsakingai kuria draugui knygele piesini ir t. T. Nors as labai nemegsty tu gimtadieniu😀😀😀
Gimtadienius švenčiam , tačiau griežtai uždraudėm tortus su kremais, nes gali apsinuodyti tokią patirtį jau turėjom.
Todėl, kad vaikai labai to nori ir džiaugiasi šia diena, nes taip jie jaučiasi svarbesni nei kiekvieną dieną ir tai labai gera matyti
Tai yra tradicija.
Todel kad mes kiekvienas norime, kas mus pasviekintu su gimtadieniu
Dėmesys vaikui jo gimtadienio dieną- jis jaučiasi pakylėtas,laimingas
padarome linkejimu knygele-vaikai piesia o as uzrasau linkejimus.Sudainuojame su gimimo diena, su kedute vaikuti pakeliame zinoma su auklyte.Einame vaisintis, zvakuciu uzpusti, teveliai visada atnesa vaisiu, po to linksma muzika ir linksmybes.
Nes svarbiausia atsizvelgti i vaiko interesus
Norisi, kad Tą dieną būtų dėmesys į jubilijatą!
darom
Todėl, kad vaikas pasijaučia esąs svarbus ir mčgiamas grupės bendruomenės :)
juk ta diena kiekvienam is musu norisi demesuo. ka jau kalbeti apie ikimokyklinuka! svesti, dziaugtis ir dalintis geromis emocijomis! kada ta daryti, jei ne vaikysteje!
Ugdytinių gimtadienių paminėjimas darželyje tapo tradicija. Tėvai atneša vaišių, todėl ir vaišinami vaikai. Pagerbiamas jubiliatas.
Tėvai to pageidauja
Vaikams tai labai patinka
Kiekvienas vaikas labai laukia savo gimtadienio, nori greičiau "užaugti". Tad kartu su vaiku pasidžiaugiame jo diena kartu rodydami pagarbą, išsakydami palinkėjimus, gamindami dovanėles. O vaišes grupėje neša
Vaikai šios šventės be galo laukia, tėvai - taip pat. Sveikiname visus vaikus, tai būna labai graži ir įsimintina diena. Daug dovanėlių, žvakutės, siurprizai, žaidimai, šokiai, koncertas jubiliatui, daug nuotraukų ir video (CD atminimui). Tėvai padeda, visi patenkinti !
Tokia grupės tradicija ir vaikučių noras. Kai tėveliai nenori švęsti vaiko gimtadienio,tai vaikas trumpam ,,suserga''😉
Minime vaikų gimtadienius jiems nupiešdami atvirutes,piešinukus ar padarydami bendrą darbelį,taip pat visada prisipuciam daug balionu,vaikui kurio gimtadienis uzdedam karūną su jo vardu ir metų skaičiu,visi sakom palinkėjimus,įteikiam vaikų darytus darbelius,spalvinimo knygelę,tuomet šokame,žaidžiame su balionais ir sėdamės prie stalo pasivaišinti
Suartina vaikus, piešiame sveikinimus, taip pagalvodami apie savo draugą, pasidžiaugiame, dalijamės įspūdžiais. Puiki šventė vaiko asmenybei.
Vaikai tampa ypatingesni tą dieną, nori daugiau dėmesio ir pan
Tai labai svarbi šventė, visi vaikai jos laukia. Ruošiamės iš anksto:,,rašom" linkėjimus, piešiam piešinukus, patys nusprendžia, kaip papuošti grupę, stalą. O vaišės labai minimalios, jokių tortų.
Švęsti neprivaloma,tie tėvai kurie nenori -nešvenčiam. O kitų švenčiame su kepurytėmis,vaikui padarau karūnėlę,pripučiu balionų, dainuojame,žaidžiame žaidimus-ratelius,keliame su kėde-kiek merų tiek kartų,šokame,žaidžiame įv.žaidimus. Vaikas visą dieną būna su kàrūnéle. Būna vaišės-vaisiai,sultys ir pyragas.
Sventimo kulturos ugdymas
paminime todėl, kad taip nusprendėme tėvų susirinkime
Kiekvienas zmogus vertas, kad svęsti jo atėjimo į žemę dieną :)
Tos dienos vaikai-jubiliatai, džiaugiasi, didžiuojasi ir pasitiki savimi labiau nei bet kada.
Tai išskirtinė vaiko šventė
Minime gimtadienius, nes tai jau mūsų tradicija.
Aš nemėgstu švęsti, bet vaikams patinka.
Svenciame su visais kartu grupeje ,nes nori vaikai ,nori tėveliai ir pats vaikas kuris švenčia labai pilnas teigiamų emocijų
vaikai kaip ir suauge nori gimimo dienos proga but pasveikinti, isskirti.
Vaikui skiriamas demesys, ismoksta etiketo taisykliu, suteikiamos teigiamos emocijos.
taip kuriamos grupės tradicijos, tai patinka vaikams.Man patikdavo ruošti dovanėlę kartu su vaikais ir atlikti visus ritualus ir butinai diskoteka pabaigoje☺
okaip galima pamirsti gimimo diena, jei vaikai savaitemis (pries) apie ji kalba ir laukia ka nykstukas padovanos :)
Paminime gimtadienius, kaip ir kitas įprastas šventes, darželyje vaikas dau laiko praleidžia su tais pačiais žmonėmis, tai yra jo draugai, jo bendruomenė,todėl dar didesnis džiaugsmas, gimtadienius švesti kartu!
Nes tai svarbu vaikui ir jo šeimai. Taip kuriame tradicijas, ugdome pagarbą, keliame vaiko savivertę ir motyvaciją.
Vaikai nori šią dieną atšvęsti ir su savo grupės draugais, nes ne kiekvienas gali į savo gimtadienį pakviesti visus savo draugus. Man atrodo, kad kiekvienam žmogui, ar suaugęs, ar vaikas, smagu kai jį sveikina visi pažįstami, draugai, nes tą dienį tu jauties ypatingas. Mes švenčiame kiekvieno vaiko gimtadienį, dovanojame gimtadienio karūną, piešinukų albumą ir šiltuss palinkėjimus.
Tėvai patys nori švęsti vaiko gimtadienį, tačiau nusivilia, bei apkalbinėja kiek sumokėjo vaišėms.
Laisva valia, kas nori švęsti tas švenčia darželyje, kas nenori ar negali - nešvenčia, tai visada priklauso nuo šeimos noro. Gal ir susitrukdo veikla, bet svarbiau yra vaikas -gimtadienis juk vieną kartą metuose :)
Vaišės nebūtinos. Galima rasti būdų ir žvakutes uždegti ir sukurti šventinę aplinką. Dovanėlė, pagaminta vaikų būtina. Vasarą gimusiems galima dovanėles padaryti iš anksto ir įteikti paskutinę dieną prieš atostogas.
Vaikams tai labai svarbi diena. Jie jos labai laukia ir skaičiuoja dienas. Man džiugu matyti kai vaikas laimingas.
Kadangi ne taip seniai dirbu aukletoja, tai ir darau ta pati, ka ir kita aukletoja - svenciam vaiku gimtadienius, tik zinoma, jei tevai atsinesa vaišiu.
Vaikai lb.laukia savo gimtadienių. Kai kurie pradeda kalbėti prieš mėnesį laiko. Tą dieną vaikutis būna "priviligijuotas".
Minime, kai pageidauja tevai, jie pasirupina dovanele vaikui. per susirinkima esame sutare, kad dovanele bus simboline apie 3_5 euru vertes. Jei tevai neveda vaiko i darzeli, neatnesa dovaneles, tai to vaiko gimtadienio nesvenciame, matyt toks tevu noras.
Mes darome gimtadienius be vaisiu. Pasveikina aukletoja, pasveikina vaikai iteikdami savo piestas atvirutes ir viskas. Einame prie savo numatytos veiklos
Dirbu su priešmokyklinukais. Vaiko gimtadienius švenčiame, jei nori pats vaikas sau išskirtinio dėmesio. Iš anksto susitarėme su tėveliais dėl vaišių. Visai nebūtina, kad jų būtų daug. Svarbiausia, kad būtų atsigert, nors ir arbatos. Vaikas jaučiasi dėmesio centre, jam išskirtinis dėmesis, linkėjimai, dainos, žvakutės, karūna ir graži piešinių knygelė, nuotraukos. Lieka prisiminimas ilgam
Šioje anketoje minimos vaišės, bet jos nebūtinos, pagerbiant ir sveikinant vaiką :), nuo to jo savivertė nesumenks. Grupėje sveikiname, linkime, dainuojame, džiaugiamės, šypsomės... Sėkmės mums visoms.
Gimtadienis vienas vaikui per visus metus. Jo labai laukia,tad kaip galima jo nešvęsti.
Darome, nes tai kelia džiaugsmą pirmiausia vaikams. O taip pat ir aukėtojoms.
Minime gimtadienius,nes jų laukia kiekvienas žmogus,o vaikas neabejotinai labiau nei suaugęs trokšta dėmesio,šilumos ir meiles.
Mūsų bendruomenė to nedaro sąmoningai. Vaikai gauna įvairias dovanas iš tėvų ir paskui nešasi į darželį, giriasi. Buvo ne kartą matyti, kad vaikai pykdavosi tik dėl pagyrų, o ir tėveliai tarpusavyje konkuravo dėl brangesnės dovanos. Dar kita problema, kad per gimtadienius vaikai elgdavosi ,,kaip nori", tėvai vaikus mokė, kad čia jų diena ir jiems viskas leista, tad sunku buvo sudrausminti. Vaikai iš religingų šeimų kai kurie ir jie nenori gimtadienių, tad mes ir nekėlėme spaudimo. Visi nutarėm jų tiesiog neminėti. Mes turim sezonų šventes: pasveikinam pavasarį ir drugelius, vasarą ir saulę, rudenį ir medelius, žiemą ir paukštelius. Vaikai nešvenčia gimtadienių, jei švenčia tai namie. Visų švenčių taipgi nesureikšminame, tik papasakojame vaikams, pasidalijame visi įspūdžiais. Draugams ir tėvams dovanas darom be progos, netikėtai, kai norim padėkoti už šilumą, meilę, šypseną :)
tevai pageidauja o ir vaikai ypas vyresni nori
darome, tačiau nanau kad tai nebūtins, nes tai vyksta prabėgom ypač viresnese grupese
vaikas visais metais jau vyresnis , didesnis, protingesnis. Visi dtaugai ji su tuo ir sveikina.Smagi gimtadienio svente dar labiau visus suartina 😊😊
Kodėl paminime vaiko gimtadienį grupėje? Ogi todėl ,kad jis yra mūsų šeimos narys, kaip ir mes suaugę paminime darbe savo gimtadienius,tai kodėl nepaminėjus vaiko gimtadienio. Padarome savo rankų kurtą dovanėlę, kas tai bebūtų ar atvirukas, ar iš sūrios tešlos darome kažkokį darbelį,ar iš gipso . Aišku, auklėtojai tai yra paipildomas darbas, bet jei jis teikia malonumą ne tik jai,bet ir visai grupės komandai,tai šaunu. Daugelis tėvų nemini vaikų gimtadienių namie, tai jie paprašo ,kad šventę suorganizuotume darželyje. Man tai nesunku , o tiesiog malonu ir labai gera popietė vaikams. Vaikai mokosi mandagumo,pagarbos draugui, tiesiog mokomės visko, ir stalą dengiame kartu, ir dainelės ir sveikinimai irpasiruošimas... Viskas šaunu !!!!
Turime gimtadieniu kalendoriu, o ir teveliai tam nepriestaravo.
Darome, nes taip vaikams smagu, jie laukia savo gimtadienio, linksmybių
Malonu vaikui (nors prak
Vaikams tai kaip pramoga.
vaikų gitadienius švenčiame su tėvų sutikimu.Vaikų vaikystėturi buti įsimintina :)
Neminime, nes pagrindinė auklėtoja nesivargina paklausti, ko norėtų tėvai ir taip pasilengvina sau viską. Vaikai nedrąsiai pasisako, kad šiandien mano gimtadienis, bet niekam tai nerūpi ir tiek.
Tik todėl, kad to labai nooori vaikai
Nevisi tėvai gali sau leisti švęsti vaikų gimtadienius su" Paselusiu Mikiu".Todėl, gera išeitis atšvęsti su draugais darželyje.
patinka vaikams
Vaikams tai yra didele svente, jiems lieka grazus prisiminimai,ta diena jie jauciasi ypatingi. Kiti vaikai mokosi sveikinti. Sugalvoti ir pasakyti draugui grazu palinkejima.
minime vaiku gimtadienius taip parodydami kad kiekvienas yra svarbus ir individualus, vaikams gimtadienis labai svarbu o vaiku lukesciu realizavimas yra musu darbas taip pat
Gimtadienius galima švęsti tu vaikų kurių tėveliai to nori ir yra tam suinteresuoti. Neturi buti tai privaloma. Čia tėvų pasirinkimas ir grupės susitarimas.
Tą dieną papuošiu vaiko spintelę, vaikai piešia piešinėlius, karūna ir draugų palinkėjimai, vaišės, jų gali ir nebūti. bet pažvelgi į vaiką ir pamatai . kaip jis džiaugiasi.
Kiekvienam svarbu būti pasveikintam grupės draugų, tai pakelia nuotaiką, bei ugdo vaikų socialinius įgūdžius.
Sveikinama visada, albumas su vaiku piesinukais, zaidimai, sokiai, balionu fejerverkai....
Nes to labiausiai nori tėvai.
Neminime nes dauguma tėvelių nusprendė kad nenori. Tikriausiai dėl vaišių.
Gimtadieniai į grupės gyvenimą įneša šiokio tokio šurmulio. Vaikai laukia gimtadienių, nes galės padėti savo draugiui užpusti žvakutes, valgys saldumynus, žais linksmus žaidimus ir pan.!
kai dirbsiu butinai rengsiu gimtadienius,juk jie ne kasdien,o vaikui tai svarbu. praktikos metu teko pastebeti,kad aukletoja nesistengia pamineti, reziume - grupės vaikai negerbia vienas kito asmenybes,kartais net nežino,kada gimtadienis ir kam reikalingas. nes ne visi tevai švenčia namuose
Dauguma tėvų nori, kad vaikas atšvęstų gimtadienį darželyje su draugais
Šito labai nori vaikai ir jų tėveliai,jiems ypač vaikams labai svarbu kolektyve atšvesti gimtadienį.Laukia jo nekantriai,didžiuojasi.Ugdosi vaikų draugiškumas,mokomasi bendrauti,linkėti draugui,pasveikinti draugą.
Paminėti, nes tai vaikui svarbi gyvenimo diena, kito vaikai išmoksta sveikinti, džiaugtis dėl kito šventės.
Paminim,nes tuomet vaikai džiaugiasi,jauciasi laimingi,teigiamos emocijos
Gimtadieniu paminejimas trumpas, pagaminame popierine knygute su palinkejimais, pagaminame karuna su metu skaiciumi, dovanojame knygele pagal vaiko amziu.Vaises labiau simbolines ledinukai, vaisiai.Svarbu dovanele ir pakilojimas ant kedutes.Su vyresniais dar apipiesiame ta vaikuti ant tapeto ir nuspalviname su akvarele ar guasu, kad kitais metais galetu palyginti kaip paaugo per metus. Tai tiek.
Vaikams labai svarbu pasijusti reiksmingu, pasimegauti iskirtiniu tik jam vienam teikiamu demesiu. Kaip jus ir rasete dideja jo saviverte.
Kuria bendrumo jausmą, pagarbą, dėmesį vienas kitam
Tai galima įtraukti į udgomąją veiklą
Tėveliai ir vaikai pageidauja
jeigu tevai nori,mes paminime gimtadieni,nes turime ir tokios patirties,kad atšvęstas gimtadienis darželyje vienintelė šventė jam.
Pagrindinė priežastis - savivertės ir savivokos ugdymas, taip pat socialinės kompetencijos ugdymas. Gimtadienių metu veiklos taip pat vyksta, tik kitokia forma, bet bendraujame, dainuojame, žaidžiame, taip pat linkime vieni kitiems kažko, piešiame sveikinimus. Tai nėra tik buitinis pasisedėjimas prie vaišių stalo, jei tų vaišių ir nebūna mes vistiek minime gimtadienį, apie tą vaiką kalbame.
Pageidauja tevai
Nematau tikslo ir prasmės tai daryti.
Sveikiname,tiesiog del to,kad vaikams tai smagi pramoga. Visa diena buna linksmas vaikas, didziuojasi. O teigiamos emocijos visada gerai