UserDominykas42
Results45
Vieša
Pranešti

Kainos jautrumo tyrimas

Laba diena,

Kazimiero Simonavičiaus universiteto studentai prašo jūsų pagalbos atsakant į atliekamą kainos jautrumo tyrimą lyginant paprastas su sėklomis vynuoges ir vynuoges be sėklų. Į atsakymo lauką įrašyti jūsų nuomone atitinkamą kainą už vieną kilogramą vynuogių.

  Ačiū už jūsų atskymus.

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
Lytis
Amžius
Mėnesinės pajamos
Vynuogės su sėklom. Kokia produkto kaina, jūsų manymu, yra tokia didelė, kad jūs nebesvarstytumėte jos pirkti? (per brangu)
Vynuogės su sėklom. Kokia produkto kaina, jūsų manymu, yra tokia maža, kad kiltų abėjonių dėl produkto kokybės? (per pigu)
Vynuogės su sėklom. Kokia kaina, jūsų manymų, būtų didelė, kad jūs pradėtumėte abejoti ar verta pirkti produktą? (brangu)
Vynuogės su sėklom. Kokia kaina, jūsų manymu, būtų maža šiam produktui, o jūs manytumėte, kad tai yra puikus prikinys už tokius pinigus? (pigu)
Vynuogės be sėklų. Kokia produkto kaina, jūsų manymu, yra tokia didelė, kad jūs nebesvarstytumėte jos pirkti? (per brangu)
Vynuogės be sėklų. Kokia produkto kaina, jūsų manymu, yra tokia maža, kad kiltų abėjonių dėl produkto kokybės? (per pigu)
Vynuogės be sėklų. Kokia kaina, jūsų manymų, būtų didelė, kad jūs pradėtumėte abejoti ar verta pirkti produktą? (brangu)
Vynuogės be sėklų. Kokia kaina, jūsų manymu, būtų maža šiam produktui, o jūs manytumėte, kad tai yra puikus prikinys už tokius pinigus? (pigu)