Kol kas nieko nedariau.
Nieko nenaudoju.
Šukavimas,kad mažiau šertųsi,nors šiuo metu ir dėl to problemos nėra
Nieko nenaudoju
tepu alijošiumi
Vengiu alergenų ir bandau palaikyti stabilų insuliną (katė diabetikė ir turinti patvirtintas alergijas)
Niekaip
Šukuoju
Nieko nenaudoju
keičiau maistą pagal rekomendacijas