8. Jei atsakėte, kad Jūsų vaikas nesidomi liga, tyrimais ir gydymu, kaip manote, kodėl jis/ji nesidomi?
Dar per mazas kad suprastu
per mazas
Dar yra per mažas ir nesupranta :)
Turbut labiau susikoncentruoja i savo savijauta tuo metu, o ne i problemos sprendima
Nes nori kuo greičiau išsisukti iš gąsdinančio gydymo ir vėl užsiimti patinkančia veikla
Domisi, bet labai nesigilina, pakanka mano paprasto paaiskinimo.
Manau, kad mano vaikas yra tam per mažas.
Nes yra mazas
Manau dar per mazas.
nes dar per maža, kad domėtųsi tuo, žodynas nėra toks platus, nors suvokimas platus
Per mažas
per mažas
dar permazas
šiek tiek domisi, bet kad ilgai apie aiškintumėmės, to nėra
Dar per maza turbut, domisi tik vaistu gerimu, kiek laiko reiks gerti ir pan
vaikas nesupranta, kodėl tokiu neteisingu būdu yra gydoma.
Paprastai vaiko ligos priežastys slypi jo tėvuose, nuo to ir reikėtų pradėti. (plačiau skaityti rekomenduoju Jono Markūno knygą)
Nes dar nelabai to suvokia, tiesiog priesinasi skausmui (tyrimo atveju) ir neskaniam vaistu skoniui.
manau, jis dar kiek per mažas suprasti daugiau apie ligą. iš tiesų, nežinau, jis tiesiog neklausia apie ligą, labiau domisi jos gydymo būdais: vaistukais ir pan.
per mazas
Per maža. Domėjimąsi liga įsivaizduoju platesne prasme nei pvz.: man skauda pilvuka, reikia tu vaistuku, kuriuos jau zino iš patirties irpan.
Dar nesupranta tyrimo reikšmės.
Tyrimais nesidomi, nes dar nesupranta.
per mazas
Nemanau, kad apskritai dar skiria sloga nuo gangrenos, tad domejimasis, jei ir yra, yra labai ribotas
Ligos pavadinimas vaikui neaktualus. Jam svarbu kad skauda ir jis laukia paaiškinimo, kodėl jam skauda (o ne nieko nesakančio medicininio termino). Tyrimai vaiką baugina, dėl to jis klausia: "ką darys?" Tas pats ir su gydymu.