Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
34
prieš beveik 6m.
saulefska
Pranešti
Pranešta
Susitelkimas
Spausdinti
Ką galvojate apie karantiną? - kopija
9 kl. mokinių anketa apie karantiną. Dėkojame visiems už atsakymus!
Rezultatai yra viešai prieinami
Kaip jaučiatės viso šio karantino metu?
Ar mokytojai jus labai apkrauna namų darbais?
Ar jus būnate pervarge gale savaites ir ar jūsų mokykla žada mažinti krūvį?
Kokia buvo jūsų reakcija kai sužinojote ,kad bus karantinas?
Ar norite ,kad jis prasitestų ar greičiau baigtusi?
Kaip dažniausiai praleidžiate laisvalaikį karantino metu?
Pateikti