Ką galvojate apie karantiną? - kopija

Kaip dažniausiai praleidžiate laisvalaikį karantino metu?

  1. Žiūriu filmus ar išeinu į lauką bet pagrinde užbaiginėju namų darbus nes labai daug prisikaupia
  2. miegu
  3. Žiūriu filmus, vedziojau šunį.
  4. Sportuoju,skaitau knygas,mokausi,miegu,susiskambinu su draugais
  5. Galima sakyti vėlai vakare galiu ką nors nuveikti. Savaitgaliais visuomet užsiimu laisvalaikiu, jei tik yra galimybė.
  6. Dažniausiai sportuoju namie, žaidžiu kompiuterinius žaidimus.
  7. Namuose
  8. Žiūriu serialus. Labai rekomenduoju Bojack Horseman
  9. Bendrauju su isivaizduojamais draugais. Miegu. Nk nevalgau. Darau testus ar turiu depresija ir kada susituoksiu.
  10. Skaitau, treniruojuos, mokaus