Ką galvojate apie karantiną? - kopija

Kaip dažniausiai praleidžiate laisvalaikį karantino metu?

  1. guliu ant grindu ir isivaizduoju kad mano kede pavirto i juodaja skyle
  2. Darau namų darbus.
  3. Sėdžiu ir naudojuosi kompiuteriu, kartais išeinu važinėtis dviračiu, darau namų darbus.
  4. Namie prie pc mc losiu
  5. einu su kaimynais į lauką, žaidžiu kompiuterinius žaidimus, kalbu su draugais.
  6. Namų darbus visą dieną darau
  7. Lauke arba žiūrau serialus.
  8. Miegu
  9. Meow
  10. namuose sodinu geles