Ką galvojate apie karantiną? - kopija

Ar norite ,kad jis prasitestų ar greičiau baigtusi?

  1. Galėtu ir baigtis
  2. baigtusi
  3. Aišku, kad greičiau baigtųsi, bet neprotinga būtų nutraukti, jei tai pavojinga.
  4. Greičiau baigtusi
  5. Na jau geriau būtų pratęsimas, kadangi dauguma namuose besimokančių nejaučia tokios įtampos kaip mokykloje.
  6. Norėčiau, kad jis baigtusi kuo greičiau.
  7. Manau noreciau kad greiciau baigtusi
  8. Noriu, kad greičiau baigtųsi
  9. Prasitestu. KUO ILGIAU TUO GERIAU!!!
  10. Baigtusi