is pradziu apsidziaugiau, labai greit atsibodo
Nežinau...
1. Laiminga, kad nereikės į mokyklą.
2. Nusivylus ir nuliūdusi, kad reikės mokytis iš namų.
Iš pradžių buvo džiaugsmas, kai sužinojau kad nereikės būti mokykloje. Bet kai prasidėjo nuotolinis mokymasis iškilo šiokių problemėlių
Jega
apsidžiaugiau, galvojau kad pailsėsiu.
Apsidžiaugiau
Gera
Yay
Meow
valio