Ką galvojate apie karantiną? - kopija

Ar jus būnate pervarge gale savaites ir ar jūsų mokykla žada mažinti krūvį?

  1. Taip būnu pervargus ,mūsų mokykla stengiasi mažinti krūvį
  2. nzn
  3. Nebūnu pervargusi ir nežada mažinti krūvio. Nesvarbu, kokiomis sąlygomis mokomės, nėra apokalipsė ir svarbu išeiti kursą, kad neliktų kitiems metams.
  4. Taip būnu pavargusi Ne
  5. Būnu pavargusi. Nieko apie tai negirdėjau.
  6. Dažniausiai būnu pavargusi dėl ilgo laiko praleisto prie ekranų. Taip mokykla ketina mažinti krūvius.
  7. Nebunu pavargus dazniausiai. Nezada mazinti
  8. Taip, ne
  9. Ne, aš myliu savaitės gala. Nereik mazint to kruvio, reik vaikam nustot issiknisinet ir pradet mokintis.
  10. Pavargus, bet ne pervargus