Jaučiuosi pavargusi, bet krūvio yra suprantamas kiekis.
Priklauso nuo savaitės krūvio, bet šiaip taip būnų pervargus. Mano mokykla jau sumažino krūvį, bet pradedu pastebė, kad jis ir vėl didėja.
Mažinti krūvį žada. Pavargstu.
Ne, nepervargus. Nežada mažint.
ne
Bunu pervarges ir noriu nusigert, o mokyklai manau yra nusispjauti :))
Taip ir ne
Taip bunu pavargus. Ne, nezada
Taip ypač dabar kai jau artėja vasarą . Nepanašu kad mažins.
Būju pavargus, bet ar mažins krūvį nežinau