Ką galvojate apie karantiną? - kopija

Ar jus būnate pervarge gale savaites ir ar jūsų mokykla žada mažinti krūvį?

  1. bunu pavargus, manau kad ne
  2. Bunu pavargusi. Mokysla ir mokytojai nieko del to nemažina.
  3. Taip. Kaip sakiau, dėl namų darbų susitarti beviltiška, nes mokytojai nežada keisti savo būdą.
  4. Bunu pervarges, nemanau
  5. būnu pavargus be galo, nežinau.
  6. Taip, nežada
  7. Kartais, turbūt
  8. Taip....ir ne nezada
  9. Meow
  10. taip