Ką galvojate apie karantiną? - kopija

Ar mokytojai jus labai apkrauna namų darbais?

  1. Apkrauna normaliai.
  2. Pakankamai
  3. Ne namų darbų pradėjo mažėti.
  4. Nelabai
  5. taip
  6. Tikrai taip
  7. Taip, per daug darbo.
  8. Taip
  9. Vidutiniškai, kaip kada.
  10. Neperdaugiausiai, nejaučiu pakitimo