Junior Pub

Ką norėtumėte veikti Molėtų jaunimo Pube?

  1. pasisokti
  2. Tiesiog linksmai praleisti laika su draugais, butu faina ne vien sokiu aikstele bet ir atskiresne bei atokesne vieta pasisedejimui/pachillinimui
  3. Beee pong'a
  4. pasiklausyti muzikos pasišokti.
  5. Jaukiai pasibuti paklausyti muzikos parelaksuoti :D
  6. Kad butu nemokamu bureliu ivairiu
  7. Manau būtu visai smagu, jei atskirai kokiame nors kamputyje vyktų tokie žaidimai kaip "ANGLIŠKA PANTOMIMA Žaidėjų skaičius neribojamas, mažiausiai jų turi būti du. Žaisti galima tiek sėdint prie stalo, tiek susirinkus prie laužo. Žaidėjai pasidalija į dvi komandas. Viena komanda sugalvoja žodį, kita išrenka žaidėją, kuriam kas nors iš pirmosios komandos į ausį pakužda sugalvotąjį žodį. Antrosios komandos atstovas judesiais, gestais, mimika “vaizduoja” išgirstąjį žodį, kurį jo komanda turi atspėti. Į siūlomus variantus “aktorius” reaguoja purtydamas galvą arba pritariamai linkčiodamas. Laiką, per kurį žodis turi būti atspėtas, reikia apriboti iš anksto. Dažniausiai skiriama viena minutė. Paskui komandos pasikeičia vaidmenimis. Žaidimas bus sudėtingesnis, jeigu, atsižvelgiant į žaidėjų pomėgius, atspėti reikės ne atskirus žodžius, o dainų, filmų pavadinimus ar pan. Manau sukeltu nemažai emocijų, žinoma daugiausiai juoko. Vyktu šiokia tokia komandų kova, o laimėjusi komanda galėtu gauti bent menką apdovanojimą. :)
  8. Atsipalaiduoti
  9. Sedėti tikrai jaukioje aplinkoje ir žinoma pasilinksmint
  10. Praleisti puikiai laika