jau minėtos aukščiau
Eismo sauga.
nera
Miesto gatvės, takai ir kt. manau yra geri.
trūksta apšvietimo, ypač žiemos metu
MAŽAI ŠVIESOFORŲ , SUDĖTINGAS IŠVAŽIAVIMAS KAI KURIOSE SANGRYŽOSE
Kaip kas tas problemas įsivaizduoja - kiekvienam savaip.
Viešasis transportas
Saugumas mieste, apšvietimas, seni autobusai
blogas apšvietimas (neryškus, trumpa trukmė )