Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kokios susisiekimo infrastruktūros trūksta mieste, kad pagrindines savo keliones atliktumėte pėsčiomis, dviračiu arba viešuoju transportu?
Pagrindine kelione i darba ir is darbo atlikciau su dviraciu, taciau tam nera salygu, vaziuojant gudzioniu g. Nei su masina nei su dviraciu vaziuoti nera suteiktos salygos
Sutvarkykite Gudzioniu g.
-
ji nėra bloga tačiau yra smulkiu problemu kurios jaučiasi važiuojant tam tikrais maršrutais
Dviračių takų atskirtų nuo pėsčiųjų takelių ir važiuojamosios dalies.
Miestui aplamai trūksta tikro parko, kuriame galima pasivažinėti su dviraciu
Infrastruktūros netrūksta. Trūksta žmonių sąmoningumo ir geranoriškumo. Vi dar nesaugu palikti dviračiu ilgam prie mokyklų. O ryte piko metu kai visi skuba, nesaugu leisti vaikui vienam eiti į mokyklą pėsčiomis, todėl patogiau ir ramiau jį nuvežti automobiliu.
Jei butu sutvarkyta gudzioniu g. Didele dalis zmoniu pasirinktu vaziavima i darba su dviraciu, kadangi reikia vazineti ratais i darba, visi renkasi automobilius.
Pratęsti miesto viešojo transporto maršrutus link Šveicarijos, įrengiant stoteles