Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Gal galite įvardinti pavojingiausias sankryžas ar gatvių ruožus mieste?
Gudžiūnų g. Žvyrkelis ir Sankirtoje link miškų uredijoa
Žiedas ties "Cento" parduotuve. Perėja ties Kosmonautų ir Žeimių gatvių sankryža: ši sankryža labai judri, pėstieji ir dviratininkai retai kada pasivargina sustoti ir apsidairyti. Atliekant posūkio manevrą ne visada būna saugu sustoti ir praleisti pėsčiuosius / dviratininkus (ypač sukant iš Žeimių gatvės į Kosmonautų),pėsteji neatsižvelgia į susidariusią sitaciją gatvėje o kerta ją vos pasiekę perėję, nežiūrėdami, ar tai yra saugu, žiemos sezonu, lietingu tamsiu paros metu ypač sunku pastebėti pėsčiuosius šioje perėjoje: nėra papildomo perėjos apšvietimo, posūkio metu stebimų automobilių žibintai suprastina matomumą.
nuo centrinio žiedo Žemaites gatve posūkis į Vasario 16 gatve, labai dažnai iš pirmos juostos žemaites gatve nesuka į vasario 16 gatve o nuvažiuoja tolyn link žiedo ir dažnai kyla nesusipratimai, ir išsukant iš žemaites gatves nuo žiedo link vasario 16 , ant perėjos labai sunkus matomums.
Jonava - konceptas neapsviestas ruozas
Kauno ir Ralio gatvių sankryža, Basanavičiaus ir Prezidento gatvių sankryža.
Sankryža prie "juodo tilto" išvažiavimo iš Jonavos link Ukmergės
Žeimių-J.Ralio-J.Basanavičiaus g. sankryža
Pakankamai pavojinga sankryža yra Basanavičiaus gatvės pbaigoje sukant į Fabriko g. Nėra labai aišku kai važiuoji teisiai ir iš kairės atvažiuoja automobilis. Jis turi už leisti mane važiuojantį pagrindiniu keliu ar ne. Nes beveik visi atvažiuojantys šoką į pagrindinį kelią ir galvoja kad papildoma juosta yra jų. Manau reiėktų papildomo kelio ženklo šioje sankryžoje.
Vasario 16-osios g. - Žeimių g. sankryža. Ji yra labai apkrauta, ypač darbo dienomis. Siūlyčiau ten įrengti šviesoforą.