Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip manote ar pėsčiųjų ir dviračių maršrutai į mokyklas ir darželius yra saugūs? Gal galite įvardinti jūsų manymu nesaugiausias vietas šalia jų?
NESAUGŪS. Kiekvienoje vietoje, kur kertama važiojamoji dalis!
Nesaugūs, nes Rimkų mikrorajone ir prie panerio mokyklos dviračių infrastruktūra neegzistuoja. Perėjos turi turėti apšvietima diena ir naktį kaip pačio ženklo taip ir perėjimo juostų.
Manau kad taip
Saugaus dviračių kelio į "Lietavos" mokyklą nėra.
Gal saugus
-
pakankamai saugūs tačiau visada yra kur tobulėti
Apšvietimo trūkumas. Šaligatvių kokybė apgailėtina ypač šalutinėse gatvelėse.
Saugus
Ne. Nesaugu perėjose.Perėjos turėtų būti reguliuojamos, bent jau tos, kurios yra arčiausiai mokyklų ir tankiausiai naudojamos.