Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip turėtų būti skatinami vairuotojai važiuoti pilnai užpildytais (4+) automobiliais?

  1. Teikiant nuolaidų talonus kurui
  2. Čia jau pačių vairuotojų reikalas. Kas nori, tai pasiima į kelione žmones, socialiniuose tinkluose yra tam skirtos grupės.
  3. papildomomis eismo juostomis, pirmumo galimybe. Manau Jonavoje tai iš fantastikos serijos. :-)
  4. Netrukdyti jiems tai daryti.
  5. Šviesti visuomenę
  6. 4 asmenų šeimai, turintiems tik vieną automobilį, ir siekiant, kad neįsigytų dar vieno, skirti finansinę išmoką.
  7. informacija kodel tai reiketu daryti
  8. pigesnis kuras
  9. Darbdaviai tur
  10. nežinau