Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip turėtų būti skatinami vairuotojai važiuoti pilnai užpildytais (4+) automobiliais?

  1. Gal
  2. -
  3. cia nieko nepaskatinsi, kas nores tas vazines vienas ir nieko tu jam nepadarysi.
  4. tiesiog reikia padaryti taip, kad žmonės būtų lengva surasti žmones kuriu kelionės tikslas toks pat arba panašus
  5. Neturiu nuomonės.
  6. Neisivaizduoju
  7. Patys žmonės turėtų būti sąmoningi, suprasti to naudą. alvoti ne tik apie save, bet ir apie savo aplinką. Abejoju, ar tai įmanoma visuomenėje, kur net šiukšlių pylimas šalia konteinerio yra norma. Kol kas didžioji dauguma galvoja tik apie save ir naudą sau. Pradžiai reikėtų daugiau viešai kalbėti api žmogaus neigiamą poveikį aplinkai, auklėti vaikus mokant tausoti gamtą ir aplinką, rūšiuoti atliekas ir pan. O tada jau mūsų vaikai gal ir susimąstys apie galimybę maksimaliai išnaudoti alternatyvas automobiliui....
  8. Nezinau
  9. neturiu nuomonės
  10. Reklama