Kaip vertinate miesto turgaus pasiekiamumą pėsčiomis, dviračiu, viešuoju transportu, automobiliu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
- Susisiekimas geras. Tik nėra kur palikti dviračio einant apsipirkti.
- Puiku
- Gerai
- gerai
- Nezinau
- Gerai, tik reikia vietos kur saugiai galima būtų palikti dviračius įeinant į turgų.
- Gerai
- Gerai
- Turgaus pasiekiamumas patogus, tik norėtųsi automobilių aikštelės ženklinimo, kaip ir kur statyti transporto priemones.
- Labai gerai.Turėtų