Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip vertinate rajono savivaldybės pasiekiamumą pėsčiomis, dviračiu ir viešuoju transportu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).

  1. Gerai
  2. gerai
  3. Galetu buti testinumas dviraciu takas per gudzioniu g link achemos
  4. gerai
  5. Gerai
  6. Gerai
  7. Aš norėčiau pastebėti kad pačiame mieste nėra dviračių takų link pramoninio rajono (Darbininkų, Fabriko, Ukmergės gatvių). Didelė dalis Jonaviečių dirba ten ir ne vieną kartą teko pačiai važiuoti ir mašina važiuojant aplenkti dviratininkus. Tai nėra saugu, nes judėjimas tikrai labai intensyvus darbo pradžioje ir pabaigoje. Važinėja daug sunkiasvorių mašinų, joms aplenkti dviratininką būna tirkai sudėtinka. Prašytume paglavoti ir artimiausiu metu pasvarstyti apie dviračių taką link šio rajono.
  8. Labai gerai.
  9. Oi aplink savivaldybę tai viskas blizga :) ironija.
  10. gerai