Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate mokyklų ir darželių pasiekiamumą pėsčiomis, dviračiu ir viešuoju transportu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai). Įvardinkite įstaigą.
Gerai
gerai
Senamiesčio gimnazija. pėčiomis pasiekiamumas geras, dviračiu - kiek sudėtingesnis, nes tenka važiuoti automobiliams skirtu keliu.
puikiai
nesinaudoju
gerai
As parasysiu aplamai apie darzeli "Bitute" . Ten atvaziuot su masina tragedija, i darzelio teritorija ivaziuot draudziama, policija tevam baudas raso, aplinkiniai gyventojai pikti, nes masinos statomos prie pat tvoru
Vertinu gerai.
Važiuojame iš kaimo automobiliu į Panerio pradinę ir Neries pagrindinę mokyklas