Kaip vertinate miesto ligoninės ir poliklinikos pasiekiamumą pėsčiomis, dviračiu ir viešuoju transportu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
- Gerai
- 9/10
- Iš 10 balų 10
- Pasiekiamumas man yra patogesnis pėsčiomis, nes netoli
- pėsčiomis man pasiekiama paprastai, patogiai.
- Gerai
- -
- gerai
- geras tik reikia atjaujinti takelius prie ligoninės taip pat aištelias
- Infrastruktūra gera. Susisiekti patogu.