Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate miesto autobusų stoteles (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): patogumas, saugumas, informacijos pateikimas, kt.
Daug stotelių be stogelių. Lietingu arba žiemos sezonu tektų šlapti...
trūksta apšvietimo didesnio ir pastogės nuo lietaus
truksta pastogiu ir tvarkarasciu.
Nesinaudoju
gerai
Blogai
Patenkinamai
Pastebėjimų neturiu
Visos viešojo transporto stotelės ateityje galėtų turėti stogines, nes lyjant tai nėra patogu. Taip pat galėtų atsirasti stotelėse žemėlapiai, kuriuose būtų pažymėti viešojo transporto maršrutai, kad nežinantis galėtų pamatyti į kokį autobusą jam reikia įlipti.
Priežiūra - bloga, stotelėse baisu sėdėti. Ne visos stotelės yra apsaugotos nuo lietaus (Žemaitės g. prie Žibalo pvz).