Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate savo mikrorajono pasiekiamumą pėsčiomis, dviračių, viešuoju transportu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai). Įvardinkite mikrorajoną.
Gyvenu Chemikų gatvėja, todėl susisiekimas visomis transporto priemonėmis yra patogus.
Gyvenu Vasario 16-osios gatvėje, todėl susisiekimas bet kokiomis priemonėmis yra patogus.
Konceptas. Pasiekiamumas nuo Achemos - blogas. Reikia važiuoti aplinkui, teršti gamtą, naudoti daugiau kuro. Kai būtų galima važiuoti per Gudžionių g. Tačiau gaila autombilio važiuoklės.
gerai. Lietava.
Gerai
puikiai
gerai.
Rimkai, Chemikų gatvė. Pėsčiomis kartais užtrunkama ilgokai, bet kelias, takai gana patogūs. Viešuoju transportu (miesto ribose) kaip ir neblogai. Bet, kaip minėjau, galėtų pro Rimkus važiuoti dažniau autobusai į Kauną ir atgal. Dviračių takų nėra, todėl tenka matyti, kaip aplinkiniai važiuoja nepritaikytais šaligatviais arba važiuojamąja dalimi.