Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate dviračių infrastruktūrą susisiekimui su Achema (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): takai, dviračių saugojimo vietos, apšvietimas, saugumas, kt.
gerai
seni takeliai, nėra pakankamai saugus ir dėl jų būklės kenčia važiavimo konfortas
Dviračių takas nuo geležinkelio tilto yra prastos būklės. Apšvietimo apskritai nėra.
Tai tik ir vertinate susisiekimą su Achemą, pati dirbu įmonėje Gudžiūnų g. Kada reikia važiuoti į darbą nuo Ukmergės plento tai siaubas, gėda svečius vesti arba sakyti koordinates, nes ties ženklų kada prasideda Jonava, taip ir Gudžiūnų g. Žvyro tas kelias. Nesvarbu, matyt savivaldybei, kad ten muitinė ir kitos įmonės, savivaldybė rūpinasi tik juodmenos rajonų, Gudžiūnų g. Pasirūpinti negali.
Kiek teko išbandyti dviračių taką achemos kryptimi - jis pakankamai patogus. Tik per tiltą jo kokybė prasta. Tačiau ši problema jau sprendžiama. Dviračio laikymo galimybe prie gamyklos ar jos teritorijoje nesidomėjau. Nėra poreikio. Be to, tokios kelionės yra sezoniškos.
retai kada matau vaziuojancius dviraciu i Achema, manau truksta taku. nesaugu.
Vaziuojant is Šilų ar Koncepto, susisiekimas Gudžionių g. Labai prastas, kelias neisasfaltuotas, o skaitosi Jonavos miestas. Tyciojas savivaldybe.