Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate traukinių paslaugas susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai). stočių vietų patogumas, traukinių tvarkaraščio tinkamumas, komfortas traukinyje, bilieto kaina, kt.
Retai naudojuosi viešuoju transportu. Neturiu nuomonės.
Nesinaudoju
Paskutinį kartą tokiu maršrutu domėjausi prieš 3-4 metus. Telefonu informavo, kad tokio maršruto išvis nėra...
nevaziuoju
Nesinaudoju
neturiu nuomonės
Blogai
Nevažinėju
Nėra poreikio naudotis šiuo transportu.
Traukiniu į Kauną nevažiuoju, nes yra brangiau nei autobusu, be to traukinių stotis yra pakankamai toli nuo mano gyvenamosios vietos.