Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Jeigu dažniausiai renkatės važiuoti vienas automobiliu (arba su iki 16 m. vaikais) kokios to pagrindinės priežastys?
atima daug laiko
Turiu 2 vaikus (vienas darželyje, kitas mokykloje), dirbu Achemoje, neturiu laiko važinėtis viešuoju transportu ar dviračiu.
Greičiau
Būtų galima rinktis dviratį, bet juo nepaveši vaikų. Jei yra daug įvairių reikalų, su automobiliu yra greičiau ir patogiau.
automobiliu greičiau ir patogiau. Dviračiu nėra kur palikti arba nesaugu - pavogs. Dviračiui įtakos turi oras, apranga, kelionės tikslas.
Iš kaimo vietovės dviračiu ar visuomeniniu transportu pasiekti darbo vietą yra nepatogu ir sudėtinga.
Dirbu Jonavoje Gudžionių g. susisiekimas tenais prastas, su kolegomis neina susikoperuoti, nes skirtinguose rajonuose gyvenam, o su dviračių vykti nėra sąlygų, Gudžionių g. eismas didelis, mašinų daug, bet keliu pasirūpinti niekas nesugeba.
Vaziuociau i darba su dviraciu, taciau esama Gudzioniu g. Yra nesutvarkyta ir nepatogu vykti i darba
Dirbu Achemoje, vaziuoti i darba su dviraciu pro Gudzioniu g. Tikra nesamone. Isbetonuokite ten kelia
Darbovietė yra Fabriko gatvėje, iš kurios pietų pertraukos metu pėsčiomis / dviračiu, prireikus, nespėčiau nusigauti iki mokyklos, namų, valstybinių įstaigų, banko ir pan. Vaikui pasiekti būrelius kituose miesto mikrorajonuose viešuoju transportu nepatogu, ilgai užtrunka, taip sutrumpėja jo laisvalaikis bei mažiau lieka laiko namų darbams. Be to kelionėms dviračiu / pėsčiomis didelę įtaką turi sezoniškumas. Vaikui dviračiu keliauti mieste iš vieno mikrorajono į kitą nėra saugu (tik viena reguliuojama pėsčiųjų perėja, trūksta vairuotojų kultūros ties perėjomis). Nesaugu palikti dviratį prie reikiamų įstaigų ilgesniam laikui.