Jaunųjų šiuolaikinio šokio meno kūrėjų dalyvavimo Vilniaus miesto kultūros paslaugų rinkoje ypatumai

Sveiki, esu Vilniaus dailės akademijos studentė. Šiuo metu rašau kursinį darbą apie jaunųjų šiuolaikinio šokio meno kūrėjų dalyvavimo Vilniaus miesto kultūros paslaugų rinkoje ypatumus ir labai laukiu Jūsų atsakymų, minčių, pastabų anketoje iškeltais klausimais. Dėkoju tiems, kas skirs laiko anketai, Jūsų nuomonė yra labai svarbi.

Dalis mano kursinio darbo skirta analizuoti šiuolaikinio šokio padėtį Vilniaus mieste ir šio šokio stiliaus užimamą vietą Vilniaus miesto kultūros paslaugų rinkoje ir kultūros paslaugų vartotojų lauke. Taip pat darbe nagrinėjamas jaunųjų šiuolaikinio šokio meno kūrėjų dalyvavimas Vilniaus miesto kultūros paslaugų rinkoje, jų pastangos, veiksmai ir poreikiai.

Anketoje dalis klausimų bus skirta diskusijai apie jaunų šiuolaikinio šokio kūrėjų Airidos Gudaitės ir Lauryno Žakevičiaus pristatytą spektaklį "FEEL LINK".

Prie kiekvieno klausimo prašau pažymėti Jums tinkantį atsakymo variantą arba parašyti savo atsakymą.

Tyrimo anketa anoniminė. Tyrimo metu gauti duomenys bus naudojami tik kursinio darbo rengimui.

Dėkoju, Anastasija

Anketos rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų amžius ✪

Jūsų lytis ✪

Šiuo metu Jūs: ✪

(prašau pažymėti vieną atsakymo variantą)

Kokie laisvalaikio leidimo būdai Jums patinka ✪

prašau pažymėti ne daugiau kaip 3 atsakymo variantus

Koks šokio stilius Jums yra artimas, įdomus ir sukeliantis daug emocijų  ✪

Pra6au pažymėti ne daugiau kaip 3 atsakymo variantus

Ko laukiate iš šokio pasirodymo / spektaklio, kas Jums yra svarbu šokyje ✪

Prašau įvertinti kiekvieną atsakymo variantą
Labai svarbu
Svarbu
Nelabai svarbu
Nesvarbu
Geras „show“, daug efektų ir akrobatinių elementų, sceniniai drabužiai ir pan.
Gražus, estetinis vaizdas, malonus šokio spektaklio/pasirodymo stebėjimas
Naujos mintys apmastymui, tam tikras šokio intelektualumas
Gera nuotaika, „užvedantis“ šokio ir muzikos ritmas
Šokio pasirodymas/spektaklis turi sukelti stiprias emocijas (gali būti tiek teigiamos, tiek neigiamos)
Tam tikras netiesioginis dalyvavimas šokio pasirodyme/spektaklyje, kai šokio kūrėjas tau nepateikia iš karto ir lengvai suprantama idėja ir turi pats susimastyti, kartais pajungti fantaziją, „širdį“ ir pan.
Novatoriškumas (naujos formos ir sintezės su kitomis meno sferomis)

Ar lankotės (tikslingai norėdami pamatyti tam tikrą šiuolaikinio šokio spektaklį / trupę arba patį festivalį) viename didžiausiu šiuolaikinio šokio festivalyje Vilniaus mieste – „Naujasis Baltijos šokis“? ✪

Jeigu aukščiau pateiktame klausime apie apsilankymą šiuolaikinio šokio festivalyje "Naujasis Baltijos šokis" pažymėjote vieną iš keturių paskutinių atsakymo variantų, kaip manote, dėl kokių priežasčių taip įvyko?

prašau pažymėti ne daugiau kaip 3 atsakymo variantus

Ar Jums užtenka informacijos apie šiuolaikinį šokį Lietuvoje ir vykstančius renginius, susijusius su šiuolaikiniu šokiu? ✪

Ar lankotės VšĮ „Menų spaustuvė“ arba kitose erdvėse rodomose šiuolaikinio šokio spektakliuose, kuriuos pristato jauni arba neseniai pradėję kurti šiuolaikinio šokio meno kūrėjai (kitaip sakant, šiuolaikinio šokio „naujokų“ spektakliuose)? ✪

2011 metais jaunų šokėjų duetas Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius parodė publikai šokio spektaklį „Feel-Link“, kuriame pristatė šiuolaikinio šokio ir urbanistinio šokio (kartais vadinamo „gatvės šokiai“) stilių sintezę. Spektaklio kūrimo procesą ir pristatymą parėmė ir palaikė VšĮ „Menų spaustuvė“ programa „Atvira erdvė“, skirta remti jaunų menininkų idėjas (Lauryno ir Airidos idėja laimėjo galimybę pasinaudoti šia programa). Ar girdėjote apie šį spektaklį arba galbūt apsilankėte jame?  ✪

2011 metais jaunų šokėjų duetas Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius parodė publikai šokio spektaklį „Feel-Link“, kuriame pristatė šiuolaikinio šokio ir urbanistinio šokio (kartais vadinamo „gatvės šokiai“) stilių sintezę. Spektaklio kūrimo procesą ir pristatymą parėmė ir palaikė VšĮ „Menų spaustuvė“ programa „Atvira erdvė“, skirta remti jaunų menininkų idėjas (Lauryno ir Airidos idėja laimėjo galimybę pasinaudoti šia programa). Ar girdėjote apie šį spektaklį arba galbūt apsilankėte jame?

Jeigu matėte šį spektaklį, nurodykite svarbiausią priežastį dėl kurios apsilankėte spektaklyje:

Jeigu girdėjote, bet nematėte šio spektaklio, nurodykite svarbiausią priežastį dėl kurios neapsilankėte spektaklyje:

Kokia yra stipri spektaklio „Feel-link“ „pusė“, spektaklio privalumas:

Į šį klausimą prašau atsakyti tik tuo atveju, jeigu apsilankėte spektaklyje

Ar esate kaip nors susijęs su šiuolaikiniu šokiu (pastovus šokių užsiėmimų lankymas / studijos / profesinė veikla)? ✪