Jaunų žmonių požiūris į psichikos sutrikimų ir kriminalinio elgesio sąsajas

Sveiki. Esu Vilniaus universiteto kriminologijos studijų trečio kurso studentė ir atlieku tyrimą apie jaunų žmonių požiūrį į psichikos sutrikimų ir kriminalinio elgesio sąsajas. Galbūt kai kurie klausimai Jums atrodys pernelyg asmeniški, tačiau prašau atsakyti atvirai, nes Jūsų anonimiškumas yra garantuojamas.

Jūsų amžius :

  1. 23
  2. 25
  3. 17

Socialinė padėtis :

Ar yra tekę susidurti su psichinėmis ligomis sergančiais asmenimis?

Jei taip, ar asmuo elgėsi agresyviai?

Kaip supratote, kad asmuo turi psichinį sutrikimą?

  1. iš kalbos
  2. Iš elgsenos, kalbos, jo gyvenimo situacijos.
  3. Žmogus pats tai pasakė.

Ar manote, jog asmuo/asmenys, su kuriais teko susidurti, galėtų nusikalsti ?

Ar manote, kad turite pakankamai žinių apie psichikos sutrikimus/ligas ?

Kaip vertinate šiuos teiginius :

Kaip manote, kiek procentų visų asmenų, turinčių psichikos sutrikimų, per metus padaro nusikalstamų veikų Lietuvoje ?

  1. 60
  2. 30 proc.
  3. 5

Ar turite šeimos narių/draugų/pažįstamų sergančių psichikos sutrikimais ?

Ar, jūsų nuomone , žmonės yra pakankamai šviečiami psichikos sutrikimų klausimu?

Ar švietimas psichikos sutrikimų klausimu , jūsu nuomone, yra būtinas?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą