Jaunų suaugusių požiūris į vienišumą

11. Kaip, Jūsų manymu, vienatvė ir vienišumas yra susiję?

  1. Nesusiję, nes net turėdamas artimų žmonių žmogus gali jaustis vienišas. Vienišumas - jausmas, vienatvė - objektyvi būsena
  2. vienišumas yra vienatvės kriterijus
  3. Vieni žmonės turi sunkesnes galimybes išspręsti vienišumo problemą, neturi su kuo pasikalbėti
  4. Zodziai prasideda ta pacia saknimi :) Nemanau kad susieje.
  5. taip, na tai kiek skiriasi, bet jei zmogus vienas, neturi artimuju, naturalu, kad gali jaustis vieni6as
  6. Vienatvė daug stipresnis jausmas, bet vienišumas, manyčiau, įeina į vienatvės sąvoką. Manau, vienišumas ir greitai praeinantis jausmas, o vienatvės jausmas trunka ilgiau.
  7. taip
  8. vienatvė sukelia vienišumo jausmą.
  9. nzn
  10. nežinau, man atrodo, kad tai nelabai susiję
  11. mano manymu sie zodziai susije tik fonetiskai, nes ju reiksmes yra skirtingos. jos atspindi diametraliai priesingas busenas, todel, kad vienatve yra savanoriskas zmogaus pasirinkimas but vienam, toks zmogus jauciasi laimingas budamas vienas, o vienisas asmuo yra nelaimingas ir siekia, bet nesekmingai, suarteti su kitais.
  12. Vienisumas tai gyvenimo budas ir cia nesusije su vienatve
  13. susįje, bet vienatvė nebūtinai reiškia vienišumą ir atvirkščiai
  14. tai nesusije :) vienatve - tai tokia busena kai lieki vienas. o veinisumas - tai jausmas.
  15. tai nėra tapatūs dalykai. Vienatvė tai, kai žmogus yra fiziškai vienas, bet emociškai jis gali nesijausti vienišas. Vienatvė tai fizinė žmogaus būsena, o vienišumas emocinė, todėl jų negalima tapatinti.
  16. Jei žmogus būna vienatvėje, jis jaučia vienišumą. Vienatvė - būsena, vienišumas - jausmas.
  17. Vienatvė gali būti kupina dvasinės laimės ir laisvės, o vienišumas - dvasinė tuštuma. Mano manymu, šios sąvokos skirtingos nes jos nėra adekvačios. Vienišumas yra dvasinė būsena, o vienatvė - tik fizinė
  18. ...
  19. jie susyje, tuo kad niekada reikiamu momentu nebuna tinkamo zmogaus kuris galetu tau patarti ar apkabinti.
  20. Būdamas vienas žmogus nebūtinai turi jaustis vienišas. Tačiau vienišas jis gali jaustis ir būdamas kitų būryje. Kartais pabūti vienam yra sveika, nebūtina to bijoti. O jeigu žmogus patologiški bijo būti vienas, kad tik nepasijustų vienišas, manau, tai jau yra problema.
  21. Tai priklauso nuo to, kaip žmogus priima vienatvę. Vieniems žmonėms jos būtinai reikia, kiti negali pakęsti vienatvės. manau kad pastarieji būdami vieni ir jaučiasi vienišais, atstumtais, nereikalingais.
  22. nebūtinai, kartais vienas būdamas geriau jaučiasi už tą, kuris turi porą. Nereikėtų šių dviejų būsenų plakti krūvon.
  23. vienisumas tai jausmas busena kai jauties vienas o vienatvei ir esi vienas
  24. Niekaip.
  25. manau, kad vienatvė yra pozityvesnis dalykas nei vienišumas, bet būdamas vienatvėje žmogus mąsto - apie save, savo gyvenimą, susidėlioja viską, kas jį supa, į lentynėles. vienišumas taip pat skatina mąstyti, bet negatyviai, na tarkim, kodėl neturiu su kuo pasikalbėti, gal visos problemos manyje ir pan.
  26. Nesusije. Gali but vienas, taciau nejaust vienisumo jausmo.
  27. galimybe gyventi sau, nepriklausant nuo kitu asmenu noru
  28. depresija