Kokiais būdais, Jūsų manymu, efektyviausia būtų skatinti jaunimo verslumą?
Skatinti jaunimą užsiimti kokiu nors verslu, suteikti jiems daugiau praktinių pamokų nei teorinių, o dar geriau, kad kol atliekama praktika - praktinis darbas, mokytojas dėstytu teoriją, paaiškintu kaip tai daryti, parodytu kaip tai daryti, jaunimui vien teoriniai dalykai nepatinka, jiems geriau pajausti tai, išbandyti, būtu gerai jei jie dažniau užsiiminėtu praktika kokiose nors verslo įstaigose, kad matytu tai, kad jaustu jie tada labiau supras :)
Suteikti patalpas, organizuoti susitikimus su versla turinciais zmonemis, remti finansiskai
Daryti visokius renginius apie verslumą, kad atėjęs Jaunimas daugiau sužinotu kaip įkurti verslą, ko reikia, kad galėtų valdyti savo verslą.