Taip
Tikrai ne . Galėtų būti daugiau pramogų šeimom ,kad galėtų naudingiau leisti laisvalaikį savo mieste
Galetu butu daugiau!
Galėtų būti ir daugiau
Reiktų dar baseino,ir kino teatro,trūksta koncertu
Galėtų būti daugiau.
Tikrai pakanka tokiam mažam miestelyje ir tiek daug pramogų. Šaunu.
Pagal miesto dydi manau pakankamai pramogų
Manau kad niekada nebuna per daug.
Nepakanka