Mano nuomone kai leidžiame laisvalaikį kartu su šeima, pažįstame vienas kita dar labiau.
Nes tai šeima.
Tai suartina, padeda atsipalaiduoti
Dėl bendrystės jausmo, šeimos artumo palaikymo, šeimos narių emocinio ryšio ir pasitikėjimo užmezgimo ir palaikymo.
Taip stiprėja šeimos rišys
Nes smagu
Ryšys visada yra svarbiausias
Nes sustriprina ir suartina tarpusavio rysi
Todėl,kad būvimas kartu labai daug duoda ir geresniam tvirtesniam ryšiui.Nes laisvalaikių tu tiesiog ilsiesi kažką pamatai susipažisti,padiskutuoji.
Stiprinti ryšius