Jeigu esate ragavę itališkų desertų, kokie jie? Jeigu nesate ragavę, praleiskite šį klausimą.
- Tiramisu, kanoki, ledai
- Skanus ir gražus😊
- Sunku,apibūdinti.
- Skanūs
- Kvapnūs
- Kekvienas skirtingas. Visi skanūs, įdomūs. Turtingi savo skoniu
- Ledai - gelato
- Panettone, tiramisu.
- Tiramisu,panetone,panna cota,italian lemon cake
- Su daug sviesto, traškūs, skoniai puikiai subalansuoti