Jeigu praeitame klausyme pasirinkote taip, parašykite kodėl.
- Suprast lengviau apie ką kalba pašnekovas
- Dėl to, kad IT kalba turėtų būti interpretuojama kaip naujai besivystanti užsienio kalba.
- Lengviau paaiškinti, sutaupoma laiko.
- Patogiau žymiai
- .Trupiau įvardinti, lengviau naudoti