Nusivylimas - eksponatų buvo tik keli, nebuvo pakankamai aprašymų, kas tai per ekspozicijos.
šaltis, slogumas
nepasitenkinimas, noras greičiau iš čia išeiti (bet ne dėl ekspozicijos, o dėl muziejaus darbuotojo)
nera
-
pasyvumas
nuobodumas
Galbut nesu modernaus meno salininke, todel tai nekele jokiu emociju, o tai gal ir blogiausia.
Panieka okupantams
Nuobodu, bereikalinga