Įspūdžiai Vilniaus muziejuose/ekspozicijose

Apibūdinkite emocijas, kurias jautėte lankydamiesi tame muziejuje/ekspozicijoje.

  1. Nusivylimas - eksponatų buvo tik keli, nebuvo pakankamai aprašymų, kas tai per ekspozicijos.
  2. šaltis, slogumas
  3. nepasitenkinimas, noras greičiau iš čia išeiti (bet ne dėl ekspozicijos, o dėl muziejaus darbuotojo)
  4. nera
  5. -
  6. pasyvumas
  7. nuobodumas
  8. Galbut nesu modernaus meno salininke, todel tai nekele jokiu emociju, o tai gal ir blogiausia.
  9. Panieka okupantams
  10. Nuobodu, bereikalinga