UserSimonas.Kauko
Vieša
Pranešti

IŠMETAMAS MAISTAS

Gerb. respondente, esame Kauno kolegijos Verslo fakulteto Tarptautinio verslo studijų programos studentai. Šiuo metu atliekame tyrimą, kurio tikslas - sužinoti išmetamo maisto dažnumą ir rasti būdus, kaip sumažinti tai.

Jūsų nuomonė  yra labai svarbi. Anketa yra anoniminė. Prašome  atsakyti į visus anketos klausimus. Apklausos rezultatai bus panaudoti taikomajame tyrime ir pateikti tik suvestiniais skaičiais. Perskaitykite žemiau pateiktus klausimus ir pažymėkite ,,X” pasirinktą atsakymo variantą (-us).

Kaip manote, kaip galėtume sumažinti išmetamo maisto kiekį? Kokius turite savo patirtimi paremtus pasiūlymus? (pažymėkite „X“ tinkančius atsakymo variantus)
Ar turite įpročių maistą išmesti? Jei taip, tai kaip dažnai? (pažymėkite „X“ tinkančius atsakymo variantus)
Kartą per savaitę ir dažniau2-3 kartus per mėnesįKartą per mėnesįRečiau nei kartą per mėnesįNiekada
Daržovės ir vaisiai (pvz., salotos, apelsinai, obuoliai)
Duona ir miltiniai produktai
Mėsa ir žuvis
Pieno produktai
Konditerijos gaminiai ir užkandžiai
Turite kokių nors idėjų, kaip padaryti maisto gamybos ir tiekimo grandines efektyvesnes ir sumažinti maisto atliekų kiekį?
Kaip galėtume pagerinti maisto vartojimo įpročius, kad mažiau maisto būtų išmetama? (pažymėkite „X“ tinkančius atsakymo variantus)
Ką manote apie maisto atliekų naudojimą kompostavimui ar biodegalų gamybai? Ar tai yra geriausias būdas tvarkyti išmetamą maistą? (pažymėkite ,,X” pasirinktą atsakymo variantą)
Jūsų lytis:
Jūsų amžius: