Usermindaugas.jocevicius
Vieša
Pranešti

Išlaisvinksave.lt klausia: Kokie pas jus vyraujantys jausmai ir emocijos? Ar žinote kas yra emocijų paleidimo metodas?

Sveiki, esu Zita-Juodsnukytė-Jocevičė emocijų paleidimo trenerė. Prašau Jūsų dėmesio užpildant šią apklausą. Mano tikslas išsiaiškinti kokie yra pas žmones vyraujantys jausmai ir emocijos, kaip žmonės tvarkosi su savo jausmais ir emocijomis, kokias naudoja technikas ir metodus - ar žino apskritai, kad su jausmais galime tvarkytis, juos išlaisvinti ir paleisti. Ačiū už Jūsų dėmėsį!

www.islaisvinksave.ltasmeninės emocijų paleidimo konsultacijos Kaune ir internetu.

Emocijų paleidimo metodas padeda žmonėms paleisti negatyvius jausmus ir emocijas. Nesvarbu ar tai nešiojamės 1-nus, 2-jus, 10-imt ar 20-imt metų – visa tai galima paleisti. Konsultacijų metu naudojamas sedonos metodas / emocijų paleidimo metodas padėjęs milijonams žmonių transformuoti save ir gyventi laisvą pilnavertį gyvenimą.  Emocijų paleidimo konsultancijos vyksta Kaune ar internetu. Emocijų paleidimo konsultacijų metu dirbama su žmogui aktualiomis temomis, tokiomis kaip sveikata, santykiai, darbas, jausmai, emocijos. Paleidus tai kas nereikalinga į gyvenimą naturaliai grįžta meilė, džiaugsmas, entusiazmas, pagerėja santykiai, susitvarko sveikata, nurimsta protas ir sugrįžta vidinė ramybė.

Jeigu norite susitvarkyti savo gyvenimą, išsispręsti senas emocines problemas ir pagerinti savo gyvenimo kokybę, kviečiu užsiregistruoti į emocijų paleidimo konsultaciją Kaune ar internetu.

Užregistruoti galite čia.

Tel nr: +37060224288

El. paštas: [email protected]

Facebook: Zita Juodsnukyte-Jocevice

www.islaisvinksave.lt

 

 

Pic
Koks yra teigiamų ir neigiamų jausmų santykis Jūsų gyvenime?
Pic
Ar žinote kas yra emocijų paleidimo metodas / sedonos metodas ?
Pic

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų258717
Atsakymų07

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »