Isankstine registracija pas gydytojus

Sveiki, darau apklausa vartotoju nuomone apie e-paslauga "isankstine pacientu registracija". Padekit!!! :) 

Jūsų lytis?

Ar dažnai lankotes gygydo įstaigose?

Kaip dažniausiai registruojates pas gydytoją?

Su kokiomis problemomis dažniausiai susiduriate registruodamiesi į gydymo įstaigą? Nurodykite, kokiu būdu registruojates

  1. Dantų
  2. Nezmoniskos eiles.
  3. Rubines laikas
  4. Didelės eilės.
  5. Viskas buna gerai. am inlov wid de koko
  6. jokios
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą