Dėl kokių priežasčių investuojate/neinvestuojate į kripto valiutą? (įrašykite)
- Kas tas y?
- Pelno
- Ilgalaikės naudos
- Noriu pinigu
- Siekiu pelno, vengiu infliacijos
- Investuoju į akcijų biržą
- Manau, kad skaitmeninė valiuta turi ateitį
- Dėl ilgalaiko pelno
- Pelno.
- negaliu