Interneto svarba ir vieta gyvenime.

Koks Jūsų manymu būtų gyvenimas be interneto?

  1. Kaip prie rusa
  2. ..
  3. Gal žmonės pagaliau pradėtų bendrauti ir kalbėti kaip normalūs žmonės
  4. Normalus gyvenimas, tiktai viska atlikti butu daug sudetingiau
  5. Būtų tikresnis, žmonės būtų nuoširdesni