Internetas

Kokie interneto pliusai ir minusai?
pliusai: spartu, paprasta, naudinga minusai: priklausomybės ugdymas
Pliusai: yra daug informacijos Minusai: nėra
nesaugu
pornuhos galima pažėt
*Gali prisisiūsti nelauktų virusų, sulaukti negerų naujienų, nesaugumas ir pan. *Apsipirkti, susieškoti tam tikros, reikalingos informacijos. Susisiekti su į artimais, žmonėmis. Susipažinti, atrasti naujų draugų ir pan.
Minusai- deep web. Pliusai- viskas neskaitant deep web
Daug informacijos, bendravimas su kitais zmonemis. Spameriai minusai.
Gerai, kad gali sužinot, blogai kad gali sužinot.
+Prieinamumas prie bet kurios informacijos, greitas ir patogus susisiekimas su zmonem - -
Pliusas, tai naujienos ir t.t. Minusai-neteisinga informacija(kartais) ir atitrūkimas nuo realybės
viskas gerai ner minusu
Minusai: *gali gaut informacijos, kuri pakenktų psichologiškai *sukelia priklausomybę, atsitrauki nuo gyvo bendravimo Pliusai: *gali gauti naudingos informacijos *gali susisiekti su toliau esančiais asmenimis *padeda linksmai praleisti laiką, papramogauti
*privalumai ir trūkumai
Pliusai: galima sužinoti kažką naujo, susisiekti su pažįstamais žmonėmis. Minusų kol kas neturiu.
Laiko taupymas atliekant paieškas ir įvairius darbus, jų palengvinimas. Minusas didžiulis, kad žmonės gali nebeskirti interneto paprasto gyvenimo.
dfsgggggggggggggg
+ greita informacija, galimybė bendrauti su toli esančiais - galima priklausomybė
Vieni pliusai - prieinama begalė informacijos, lengva komunikuoti, lengvina įvairius kasdienius veiksmus, suteikia pramogą. Minusas gal toks, kad ne visada aiškus patikimumas prieinamos informacijos
viskas yra tobula!
+ Asmenys gali dirbti, naudotis paslaugomis, pirkti ir parduoti neišeidami iš namų. + Randame informaciją kelių mygtukų paspaudimu. + Galima užsidirbti pinigų. - Dažnai "sėdime" internete tamsoje, nedarome akių, nugaros/ rankų mankštos. - Internetas atima laiką. - Internetas atveria duris ne tik į reikiamą informaciją, bet ir į visiškai nereikalingas reklamas, virusus. - Internetas kainuoja. - Internetas gali išvystyti priklausomybę.
Pliusai tai, kad galima greitai ir lengvai surasti norima informacija, kad galima žiūrėti televizija internetu, sužinoti skirtas užduotis iš mokyklos. Minusai tai, kad vaikai tampa priklausomi, nes internete yra daugybe zaidimu, kurie itraukia vaikus ir jiems jokios naudos neduoda, vaikai tampa irzlus, pradeda nebesimokyti.
Atima daug laiko, bet padeda darbe, moksluose, puiki bendravimo priemone
+ galima greitai rasti info - paskendimas soc. tinkluose