Pateikite bent vieną inovatyvią idėją, kurią būtų galima pritaikyti Lietuvos muziejams
Muziejus turėtų būti senovės ir šiuolaikinių technologijų sandūroje. Technologijos neturėtų būti matomos ar užgošti tikruosius eksponatus. Muziejuose turėtų vykti moksliniai, meniniai renginiai, jis turėtų būti atviras ne tik dieną, bet ir naktį.
Video projekcijos, specialus muziejų apšvietimas
Eksponatų lietimas, kvapų, susijusių su įvykiais, maistu ar kt. atpažinimas, audio "salelių", pasakojančių pasirinktos asmenybės ar įvykio istoriją, sumontavimas
Virtualūs gidai
Idiegti siuolaikines technologijas
Skaitmenio formato ekspozicijos.
Tiesą sakant, dabar kai susimąsčiau, aš suvokiau, kad dabar aš nežinau, kas vyksta muziejuose. Manau, reiktų sugalvoti būdų, kaip juos poouliarinti (fb puslapiai, reklamos, pokalbiai apie juos). Manau, kad mes per mazai zinome apie ju reiksme, pliusus.
3D spausdintuvai siuvenyrams
Apps'ų panaudojimas, ekspozicijų ir parodų pateikimas naujai
Mane labiausiai domintu meniniai pasirodymai, performancai.