14.Kaip manote kiek laiko ikimokyklinio amžiaus vaikas turėtų per dieną praleisti prie IT, kad nebūtų žalos?
- 30min. - 1val.
- Iki valandos.
- 30 minučių
- 30min.
- 1h
- Manau, kad ikimokyklinio amžiaus vaikui nereikia naudoti IT
- 30 min
- Iki valandos
- 15 min.
- Apie 1h