7.Jeigu būtų pasirinkimas naudotis IT ar nesinaudoti, ką pasirinktumėte? Savo nuomonę pagrįskite.
- Naudočiau, nes didesnės galimybės ugdyme
- Naudotis, nes tokia nūdienos aktualija.
- Pasirinkčiau naudotis, nes auga kita karta ir galima parinkti idomesnes uzduotis, labiau sudominti
- Naudotis
- Be jos siais laikais nebegalima