INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ ĮTAKA IKIMOKYKLINIAME UGDYME - kopija

7.Jeigu būtų pasirinkimas naudotis IT ar nesinaudoti, ką pasirinktumėte? Savo nuomonę pagrįskite.

  1. Naudočiau, nes didesnės galimybės ugdyme
  2. Naudotis, nes tokia nūdienos aktualija.
  3. Pasirinkčiau naudotis, nes auga kita karta ir galima parinkti idomesnes uzduotis, labiau sudominti
  4. Naudotis
  5. Be jos siais laikais nebegalima