INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ ĮTAKA IKIMOKYKLINIAME UGDYME - kopija

7.Jeigu būtų pasirinkimas naudotis IT ar nesinaudoti, ką pasirinktumėte? Savo nuomonę pagrįskite.

  1. Manau, kad pasirinkčiau naudotis, nes vaikams reikia pažinti šiuolaikinį pasaulį, bei galima atlikti apklausas ir užduotis.
  2. Naudociausi, tai skatina vaiku mastyma, bet ribociau naudojimasi, kad nesusidarytu priklausomybe.
  3. Naudočiau, nes skatina vaikŲ ugdymą
  4. IKT
  5. Naudoti, nes dabarties vaikui neužtenka pieštuko ir popieriaus lapo. Turi būti ir IT priemonių.
  6. Nesinaudoti būtent ikimokykliniame ugdyme
  7. Vaikų ugdymo programas
  8. Naudočiausi, labai palengvina darbą, apsikeičiama gerąja patirtimi, bet kokios informacijos paieška, užduotelių paįvairinimas, kad vaikams būtų įdomiau......
  9. Nesinaudoti, reikia pasaugoti akis ateičiai, pvz. mokykoje.
  10. Naudotis, bes tai paivairina ugdymo procesa.