Imigracija Lietuvoje

Kaip manote, dėl kokių priežasčių žmonės atvyksta į Lietuvą?

  1. Neaskus klausimas. Kokie zmones turimi galvoje konkreciai? Emigrantai isvyke ar kitu saliu pilieciai?
  2. Dėl geresnės studijų kokybės.
  3. Dėl meilės ,dėl moksų, dėl saugumo
  4. Aplankyti artimuju
  5. Visi variantai teisingi
  6. Manau dazniausiai atvyksta mokytis, kad igautu issilavinima
  7. Mokytis arba dirbti
  8. Mokytis ir dirbti
  9. Mokytis arba dirbti
  10. Pagrinde mokytis